O mně

Focení bylo vždy mým velkým koníčkem. V létě 2012 jsem si pořídil svoji první zrcadlovku Nikon D3000 se základním setovým objektivem Nikkor 18-55 mm f3,5 – 5,6, postupně jsem testoval různá skla až jsem se dopracoval k této výbavě, kterou aktuálně využívám na focení portrétů, svateb, hudebních akcí a krajiny:

Nikon D7100
Nikkor AF 10,5 mm f 2,8 ED
Sigma Art 18-35 mm f 1,8
Nikkor AF-S 85 mm f 1,8 G
Jupiter 37AM 135 mm f 3,5
blesk Nikon SB-600
kompakt Sony RX 100

Tolik o aparatuře, která samozřejmě není až tak důležitá. Buď se Vám moje fotky líbí nebo ne. Pokud ano a potřebujete cokoliv nafotit, napište mi a určitě se domluvíme k oboustranné spokojenosti.

Rád cestuji a především chodím po horách, jak v zimě tak v létě a objevuji nové zakoutí, cestičky a dobrodružství. Někdy je výšlap opravdu náročný a člověk se až diví kolik síly ještě má, když už si myslí, že dál nemůže. Avšak o to krásnější pocit je, když po takové „procházce“ koukáte do údolí a rozleje se vám blaho po celém těle. Nedej bože, když se zadaří tak, že počasí vám připraví nádhernou inverzi a vy se ocitnete vysoko nad mraky. Oslňující západy a východy slunce jsou pak jen pomyslnou třešničkou na dortu. To je pak panečku pohled a pocit!

Mezi mé další koníčky patří v zimě snowboard, v létě wakeboard a po zbytek roku jízda na horském kole, squash, tenis a běh. Celoročně chodím na různé hudební akce. Focení bylo, je a doufám i bude vždy mou velkou vášní a koníčkem, tak nechť se vám moje fotky líbí…